Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Sklenice na bílé víno

46 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Sklenice na bílé víno: pro milovníky bílého vína

Někdo si dopřává dobré víno až ve chvíli, kdy zapadá slunce a někdo se nenechá odradit časovou dobou a rád si dopřeje víno již k dobrému obědu. Všeho s mírou a nezáleží na tom, kolik nástěnné hodiny právě ukazují. Pokud preferujete bílé víno nad červeným, sklenička na bílé víno je zkrátka vaším skvělým společníkem, který pohladí po duši, zažene splín, rozveselí a stmelí vztahy. Proto až budete mít chuť zajděte do vinárny, vyberte si dobré bílé víno a v pohodlí domova si jej vychutnejte. Jak? Nejlépe v dobré společnosti a z krásné sklenice. Ty najdete na WestwingNow. Jsou to skleničky na bílé víno, které jsou na vysoké noze s uzavřeným hrdlem.

Jak vybrat vhodné skleničky na bílé víno?

Bílé víno je chuťově i pachově jemnější, než je tomu u červeného. Je to dáno vlivem slupky hroznů, ze kterých se vyrábí. Aby tak naplno propukl jeho buket, je lepší je nalévat vychlazené a do skleničky na bílé víno, která má tulipánový tvar. Tedy uzavřené hrdlo. Umožňuje tak s vínem kroužit a nechat jej otevřít. 

V pěkné sklenici, která může být čirá, barevně laděná, hladká nebo zbroušená do určitého vzoru zkrátka víno chutná lépe. I v dobré vinárně na degustaci vína či ve vinném sklepě dostanete skleněnou či někdy i křišťálovou sklenici. V takových chvílích stoupá celkový zážitek a dojem. Ten zvyšte i u vás doma a nabídněte svým hostům krásné sklenice na bílé víno.

Skvělý výběr skleniček na bílé víno je právě na WestwingNow, kde můžete využít i dopravu zdarma nad 800 Kč. To je skvělá příležitost na to, zvýšit kulturu stolování i ve vašem domově. WestwingNow zajistí degustaci vín a kouzelné okamžiky právě s jejich sortimentem.